Правила використання матеріалів

Усі права на матеріали, розміщені на сайті, охороняються відповідно до законодавства України.

Усі виключні майнові та немайнові авторські права на інформацію, розміщену на сайті “odnakraina.com”, належать Інтернет-виданню “odnakraina.com” та авторам публікацій, якщо в тексті не вказано інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, які розміщуються на сайті: статті, тексти, новини, які готуються редакцією Інтернет-видання “odnakraina.com”, фотозображення, відео тощо.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, незалежно від повного або часткового їхнього використання дозволяється тільки за умови обов’язкового посилання на “odnakraina.com”, а для Інтернет-видань – прямого гіперпосилання на головну сторінку сайту “odnakraina.com” не нижче другого абзацу, яке визначає Інтернет-видання “odnakraina.com” як джерело інформації.

Під час використання відомостей, отриманих під час прес-конференції у прес-центрі Інтернет-видання “odnakraina.com”, необхідна вказівка, що відповідну інформацію було отримано під час прес-конференції в Інтернет-виданні “odnakraina.com”; для Інтернет-ЗМІ в цьому місці обов’язковим є пряме гіперпосилання на головну сторінку сайту “odnakraina.com”.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, розповсюдження, переробка, переклад та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право і суміжні права”.

Редакція Інтернет-видання “odnakraina.com” може не поділяти точку зору, викладену в авторському матеріалі.

Інтернет-видання “odnakraina.com” не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах і коментарях користувачів, а також має право в будь-який час на свій розсуд видалити будь-яку розміщену користувачами інформацію. Коментарі користувачів не повинні містити погроз або образ за расовими ознаками, кольором шкіри, політичними, релігійними та іншими переконаннями, статтю, етнічним і соціальним походженням, майновим станом, місцем проживання, мовними або іншими ознаками.

У разі порушення цих правил, Інтернет-видання “odnakraina.com” залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів, а також позовних заяв до судових органів.